| honeygirl a întrebat:

am doua problemesad, amndoua cu messengerul.De cateva luni, 4-5 luni imi intra foarte greu pe mess, cand dau sa ma loghez imi zice try again si abia apoi imi intra dar trebuie sa astept vreo 1 minut sa imi intresad. A doua problema ii ca daca de exemplu vorbesc cu cineva pe mess si imi da de eexemplu o adresa sau un ip de cs nu pot sa dau copystraight face. Deci pur si simplu nu mai pot sa dau copy in fereastra de convorbire.Asta s-a intamplat tot acum 5 luni, vorbeam cu o fata si apoi am vrut sai trimit unui prieten de a meu ce am vorbit cu fata aia, dar teapa nu am mai putut sa dau copy la scrissad. oare de ce?thinking pls help

1 răspuns:
| alyn_5885 a răspuns:

Si eu am patit si nu am gasit motivul asa ca am reinstalat windows-ul laughing si merge acum happy