| marichel a întrebat:

Am făcut cont pe 69tv si imi ia euro si vreau sa il dezactivez dar nu stiu cum. Va rog ajutati-ma. Le mulțumesc celor care isi dau silinta.

Răspuns Câştigător
| motan444 a răspuns:

Deci marcel uite ce trebuie sa faci
suni la cosmote la relatii cu clienti astepti sa te prea un operator de a ei si dua ce te legitimezi le spui ca vrei sa renunti la abonamentul de la canalul ala si ei o sa rezolve situatia
Mult succes!
P.S sa imi spui daca ai reusit

4 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Ai vrut filme porno, plateste laughing

| motan444 a răspuns:

Fii mai exact te rog
cum iti ia un euro pe factura de la net sau de pe cartela de la net?

| marichel explică (pentru motan444):

Eu am abonament la cosmote si la 3 zile imi ia un euro.

| marichel explică (pentru motan444):

Am abonament la cosmote si la 3 zile imi ia un euro.

| motan444 a răspuns (pentru marichel):

Deci marcel uite ce trebuie sa faci
suni la cosmote la relatii cu clienti astepti sa te prea un operator de a ei si dua ce te legitimezi le spui ca vrei sa renunti la abonamentul de la canalul ala si ei o sa rezolve situatia
Mult succes!
P.S sa imi spui daca ai reusit