| CriDenise5 a întrebat:

Salut, am facut luna trecuta 16 ani si am inaltimea de 1.70, tata are undeva la 1.75 asa mama 1.65 iar fratele meu 1.78 cam asa. Vreau sa cresc si eu macar cam cat fratele meu ca nu mai cresc deloc... ce ziceti am sanse? Mama mi-a spus ca si fratele meu s-a dezvoltat mai greu, oare asa sunt si eu? Dau funda

Răspuns Câştigător
| LostForForever a răspuns:

Ești foarte bine frate așa cum ești nu mai pune atâta preț pe înălțime lasă așa cum te-a creat Dumnezeu și nu mai pune atâta la inima și suflet