| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am facut o prostie foarte foarte dar foarte mare
I-am pus mana pe fund unu-i baiat din greseala si acum ma simt vinovat. ce sa fac? el a vazut dar nu a zis nimic.

Si simt ceva in suflet si mi-e rusine ce pot sa fac?
Dimineata cand ma trezesc iar simt.(**** iar sentimentul asta prostesc)

Imi plac ft mult fetele
dar nu stiu de ce am facut asta.

Răspuns Câştigător
| Melcul a răspuns:

Si fotbalisti mai fac asa cu coechipieri sai.Uni oameni in cercurile lor de prieteni (colegi de serviciu) fac deseori glume cu mina pe fund.

5 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Era cutia pandorei in fundul lui? De ce naiba te simti asa vinovat?

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna,

Hai sa stam de vorba. Vrem sa te ajutam sa-ti fie mai bine.
Poti primi ajutor specializat in mod gratuit, mai ales ca mentionezi in intrebarea ta problemele financiare.
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Romtelecom si Cosmote, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!

| irinuk28 a răspuns:

Tu sti ce simti pentru el. Daca crezi ca te atrage, vorbeste-i deschis intre patru ochi. Daca a fost doar o joaca, explica-i ca sa nu inteleaga mai tarziu gresit si sa isi faca si o parere proasta despre tine.Totusi tind sa cred ca ai facut-o din joaca sau instinct. Oricum, bafta!

| anonim_4396 explică (pentru irinuk28):

Doamne, cum sa ma atraga? wtf din greseala, am spus. dar gata, m-am calmat

| irinuk28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil am inteles eu gresit intrebarea. laughing
Oricum, scoate basma curata, sa nu te considere sti tu cumwinking