| NecunoscutNecunoscut a întrebat:

Salut
Am fost saptamana trecuta la nunta si acol, la alta masa statea o fata, problema este ca eu nu am invitat-o la dans pentru ca nu prea ma stiu cu dansul si poate de aceea nu puteam sa o iau la dans sau poate imi era rusine de rudele mele care erau acolo? Sau poate ca sunt asa timid eu... nu stiu, si acum imi pare rau ca nu am dansat cu ea, mi s-a mai intamplat asta si la alte nunti, chiar nu stiu ce sa fac ca sa pot chema si eu o fata la dans, pana acum nu am invitat o fata la dans... din pacate

Răspuns Câştigător
| Rainmaker a răspuns:

Salut!
Din pacate, problema ta o au foarte multi tineri.Roaga si tu o ruda de sex feminin sau o prietena sa te invete sa dansezi.Prin intermediul dansului oamenii reusesc sa devina mai placuti, mai sociabili.Succes!

| RainmakerX a răspuns (pentru Rainmaker):

Ce "a propos" mare... T_T

| Rainmaker a răspuns (pentru RainmakerX):

Persoanele de fata se exclud! LOL

3 răspunsuri:
| good2answer a răspuns:

Sincer niste cursuri de dans sportiv (de baza), nu ar strica. Chiar ai surprinde multe tipe cu asta.