| Mateidistrugatoru a întrebat:

Salut,am fumat Marijuana pe 25 mai,in cam o saptamana voi face anazile,sange,urina, par. Vreau sa știu dacă mai am vreo urma in sânge.Am fumat de 3-4 ori toată viata si am 84 kg.Dau fundă

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred. Din Mai până acum e mult și mai ales că nu ești fumător înrăit.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Drogurile îți va nenoroci viața și vei ajunge foarte grav dacă mai consumi prostile alea ori cât de puțin te-ai droga tot drog este și din puținul ăla mai fumezi puțin de te mai droghezi puțin și uite așa azi puțin mâine puțin câte puțin câte puțin îți vei nenoroci viața și vei ajunge într-un hal grav de tot nu mai face greșeală și prostia asta enorm de mare și oprește te și renunță să-ți mai distrugi viața în halul asta de grav.