| Matei_7036 a întrebat:

In ultimele doua saptamani am fumat de 2 ori marijuana si de 2 ori legale, si peste o saptamana mama vrea sa mergem sa ne facem analizele. Vreau sa stiu daca acestea ies la analizele obisnuite de sange(va rog nu incepeti sa imi faceti morala gen:,, nu ar fi trebuit sa fumezi asa ceva etc")

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| blondissima a răspuns:

Urmele substantelor nocive raman in sange in jur de doua luni.

| hailei2007 a răspuns:

Nu ar fi trebuit sa fumezi asa ceva

| aleCsandrra a răspuns:

Chiar daca te duci la control iti iese analizele. adică iți iese la sân
ge. fără supărare.

| Denisa_2520 a răspuns:

Ies la analize. si iti spun si dc : Tu cu prostiile tale de droguri. le bagi in sange. nu in alta parte. si de aceea ies la analize wave. Pedeapsa placuta laughing

| Crisstttina a răspuns:

Trebuie sa faci niste analize speciale pentru a se vedea substantele din legale happy nu o sa se vada la simplele analize.

| TheThingThatShouldNotBe a răspuns:

Da ies la analize...si din cate am inteles raman in sange minim 6 luni. scuze

| JadenSkye a răspuns:

Stiu ca e tarziu, dar spun in caz ca sunt alti curiosi: ca sa gaseasca urme de marijuana/alt drog trebuie sa CAUTE urmele drogului respectiv. Pe scurt, numai daca faci un test antidrog. La analizele de rutina nu se uita dupa asa ceva.

| Matei_7036 explică:

Vreau sa va mai spun ca acestea sunt analize obisnuite, nicidecum din astea toxicologice. Vreau sa-mi spuneti din surse sigure daca acestea ies la analizele astea normale

| Matei_7036 explică:

Stiu ca urmele raman in sange mult timp, dar am fost sa iau analizele si nu a iesit nimic.Cred ca ies doar la analize special facute pentru asa ceva.