| sey1994 a întrebat:

Vreau sa intreb pe cine e mai experimentat. Dupa cat timp nu se mai detecteaza Marijuana, Canabis in urina? Si ce as putea face sa accelerez procesul de eliminare a acesteia?

Precizez ca am fumat Sambata ce a trecut. Am tras doar de vreo 4 ori.

Am un interviu maine si as vrea stiu daca am sanse sa mai ocup postul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Dai urina la interviu?!?
in orice caz, cam orice lucru naspa din corp se duce consumand apa, 2-3litrii pe zi

| Majety a răspuns:

Dupa 7 zile

| anonim_4396 a răspuns (pentru Majety):

Nu-l mai minti malaughing)
De unde-ai scos-o pe asta cu 7 zile?
90 zile la test pentru fir/folicul par
60 75 zile analize sange
30-45 zile urina