| KanekiMalai a întrebat:

Salut,am in coleg in clasa care pâraste pe toata lumea si se mai si prosteste in ora si in pauze,inca de la gradinita pâra pe toata lumea si era sa imi sparga capu, el nu are tata,sta cu mama sa si cu bunica lui si toata lumea il iarta pentru ca nu are tata sau chestii de genu,el e genu de copil care daca iti da un pumn si tu ii dai o palma se preface ranit si se duce la diriga ca X l a batut,el e mascăriciul clasei si toata clasa rade de el iar el crede ca colegii rad de glumele lui prostesti, in fiecare pauza ma provoaca sa il bat (adica se prosteste in fata mea arunca cu bucati de covrig in mine etc) ca dupa sa o cheme pe diriga ca eu l am batut, mi s-a intamplat chestia asta in clasa 5 cand ma impingea si m-a prins de amandoua mainile si eu i am dat un picior si a inceput sa planga la diriga ca eu l am batut chiar daca am fost in auto aparare, va rog ajutati-ma nu mai stiu ce sa fac in fiecare pauza vine la banca mea si se prosteste, e ofticat rau omu daca vrea sa dea in mine si ii blochez atacul se oftica si mai tare si incepe sa dea si mai tare....ma obtin sa nu il bat iar furia mi o descarc țipând in perna sau dărmând cosurile de gunoi dupa strada.

2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Uff, asta cu cosurile de gunoi de pe strada te descalifica total. Ii urasc pe cei care fac asta, nu mai fa asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kali are dreptate.
Omule, tu gândești?! Cum să dărâmi coșurile de pe stradă?