| electriz a întrebat:

Hey! stiti...sc a inceput, se aleg sefii claselor frustrated. anul trecut au fost 2 tocilari care vin cu darul la diriga dar anul asta am propus sa dam la vot fiecare pe oricine! Cum m-as putea da bine pe langa fete sa ma voteze? ca la baieti ma voteaza cas de gasca! si sugestii cum as putea sa scap de paraciosi daca voi fi eu si de nesimntiti! funda bla bla big grin(cv de genu cine paraste si-o ia in bot laughing )

1 răspuns:
| AlAndalus a răspuns:

Nu te chinui cu sefia clasei! Nu o sa te voteze nimeni pentru ca stiu ce poama esti laughing