| oana789 a întrebat:

Salut,
Am început de curând un blog, am 3 postări scrise până acum, iar întrebarea este: voi despre ce ați fi dispuși să vă pierdeți puțin din timpul vostru pentru a citi un articol? Aș aprecia niște idei despre articole
Acesta este blogul meu: https://oanainspirational.wordpress.com/

Răspuns Câştigător
| tamulici a răspuns:

Aș citi un articol cu o problemă ce mă vizează sau ceva ce mă interesează, gen călătorii. Aș mai citi articole cu povești amuzante și cu probleme actuale, subliniind aspecte de prin întreg sistemul public de la noi, dar nu numai. În plus, articolele cu întrebuințări interesante la anumite lucruri sunt utile și interesante.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva original care să capteze interesul, ce ai scris tu găsesc pe toate blogurile. rolling on the floor Dar măcar e scris ok gramatical, nu mi s-a făcut scârbă citind.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proprietarul unui blog scrie despre ce are chef. Nu-i nevoie de sfaturi, nici de păreri.