| împreunăfacembine a întrebat:

Bună,

Ma ajuta cineva cu cateva idei de articole care ar merita sa fie scrise pe un blog personal?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Depinde de cea iti place, eu mam orientat spre stiinta, pentru ca asta imi place, in principiu pe Youtube e mult mai bine

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai e blog personal, ar trebui sa fie idei personale big grin
Dar daca as zice eu ceva, ce as cauta acum pe google ar fi : "cum sa nu ma gandesc la nimic" happy

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Insati fapti ca esti constient inseamna gandire

| Yuoia a răspuns:

Uite, unul ar fi necunoasterea valorilor personale, a capacitatii de a te autoevalua corect. Ce am intrebat eu mai devreme: https://www.tpu.ro/......ea-care-a/