| D3X73R a întrebat:

Am intrat in clasa aIX-a si in balul bobociilor dar este o problema pe langa dansuri si ce fac cei de a XII-a noi,bobocii, trebuie sa facem o sceneta de maxim 3 perechi(6 persoane)si nu avem idee ce sceneta sa facemstraight face

Unii fac colaje de melodii(pantomima)
Altii street dance
Da-ti-mi voi ceva idei daca avetibig grin

4 răspunsuri:
| PinkSky a răspuns:

Incercati sa cantati ceva sau putin teatru ar fi ok.Eu cand eram boboc am facut in ultima clipa o "echipa " de 4 majorete un dans rapid(tu poti lua de pe net) si pampoane din saci.Eu iti tin pumni bafta!:*

| D3X73R explică (pentru PinkSky):

Sunt baiatI don't want to seelaughing)ce pusca sa fac eu cu pompoaneI don't want to see

| PinkSky a răspuns (pentru D3X73R):

Scuze nu eram atenta la nume x_X Atunci incearca dans modern six-steps sau alte miscari le poti invata usor de pe youtube.Scuze inca odata >.

| D3X73R explică (pentru PinkSky):

Nu-i nici o problema se mai intamplalaughingPana la urma am gasit o sceneta, se numeste Huliganu'!
Multumesc>big grin