| McClod a întrebat:

Am laptop si daca misc de ecran imi apare o dunga pe tot ecranu, una subtire... Am o intrebare poate fi de la windows sau de la ecran? happy PS : Nu mi-a scapat jos sau ceva de genu happy Funda pentru cel mai bun raspuns. Multumesc!

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Inainte sa te decizi sa-l duci la cineva, pentru o problema ca asta, mai bine ai incerca prima varianta, cea cu windows-ul.
Reinstaleaza-l, si daca problema continua, este de la ecran, si atunci trebuie sa-l duci la cineva care este specializat in asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dispare daca apesi usor pe ecran? Daca da, este ecranul. Daca nu, asteptam expertii.

| McClod explică (pentru anonim_4396):

Daca apas in spatele ecranului apare! happy