| Frai_Cosmin_2000 a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor.Deci eu as vrea sa imi pun doua windows`uri 8.1 si 7 si nu stiu cum.Am laptop si am deja 8.1 instalat de mine dar vreau sa am si 7.Am un hard disk gol si nu stiu cum sa instalez si 7. Cine ma poate ajuta cat mai rapid primeste funda + VOT. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Costei_Calin_1993 a răspuns:

Nu poti sa ai doua windowsuri pe acelasi lapto sau PC e sistemul de operare ori unul ori altul iti sugerez totusi windows 7 ultimate e cel mai bun pana acum