| Ella04 a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutorul vostru! Ar fi bine sa fac o declaratie de dragoste unui baiat? dar daca da cum sa o fac inscris, poate dati niste exemple de declaratie, declaratia vreau sa o fac inscrisa! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Andreiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Aoelo. eu sunt baiat si nu mi-ar place o declaratie de dragoste laughing. mai bine vorbeste cu el normal sau spune-i ca e dragut. frumos. ceea ce simti tu dar nu o declaratie. e cam nasol asa pentru un baiat sa auda asta big grin

| Ella04 explică (pentru Andreiiiiiiiiiiiiii):

Pai nu declaratie, mai bine zis as dori sa-i spun despre ceea ce simt pentru el si ca daca nu suntem imprena macar sa stie despre sentimentele mele fata de el...

| Ella04 explică (pentru Andreiiiiiiiiiiiiii):

Ce spui ar fi bine sa fac asa ceva?