| Diana_Toader_1987 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Menstruatia mi-a venit de doua ori intr-o luna si mama crede ca e ceva neinrefula cu burta mea si vrea sa ma duca la doctor credeti ca acel doctor e doctor ginecolog? Dau funda mersi!

3 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Poate sa te duca si la doctorul de familie, oricum nu iti face nimic, eventual iti face analize si te intreaba cand ti-a venit, cat dureaza, etc.
dar daca esti in primii doi ani de menstruatie nu te ingrijora happy, dereglarile astea pot fi si de la alimentatie, stres

| simona_4854 a răspuns:

Da e doctor ginecolog! Dar daca e pentru prima sau a doua oara cand iti vine nu te speria ca pana ti se regleaza organismul asa e daca ti-a venit de mult nu stiu ce sa zic...

| simona_4854 a răspuns (pentru simona_4854):

A da si pardon am vrut sa scriu in primul sua al doilea an scuze!