| cristianorudi7 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru si de aceea va rog sa o faceti, daca puteti. Situatia sta in felul urmator: peste 3 luni fac 19 ani, am 1.75, sunt un tip slab, oscilez intre 50-55 de kg-parca as fi un evreu din '45, problema la mine este ca eu nu prea mananc, de ex. nu mananc rosii, ardei, legume in general(in afara de castraveti) si mancaruri gatite de mama, de ex. ardei umplut, ciorbe... intelegi voi, mananc ce imi place.
Chestia e ca as vrea sa ma ingras-oarecum, mai bine zis sa mai pun ceva kg, oricum in viata asta nu o sa trec de 6--65 de kg. In cateva zile vreau sa incep un program de exercitii fizice acasa, deoarece pentru sala nu am bani. Am si facut fotbal de la 13 ani, dar nu prea m-a ajutat foarte mult in legatura cu greutatea. Cererea mea este daca ati putea sa imi dati cateva sfaturi in legatura cu acest inconvenient, cum as putea sa pun pe mine, sa am pofta de mancare etc etc. Multumesc mult de tot

3 răspunsuri:
| olivikkka a răspuns:

Poti sa cumperi de la farmacie vitamine, insa poti sa faci un control medicalca sa vezi daca e totul bine poate in legatura cu sanatatea esti asa slab.succes

| b0rN2KyLL a răspuns:

Incearca niste vitamine care iti dau pofta de mancare si ia eventual si niste calciu. happy