| Victorita15 a întrebat:

Am nevoie de citeva sugestii. Pe 25 decembrie va fi ziua celei mai bune prietene ale mele si vreau sa ii fac o zi speciala. Vreau sa ii fac o surpriza, dimineata so felicit...da nu stiu ce surpriza sa ii fac...cu baloane etc. Dati-mi va rog niste idei. Accept orice, dar va rog dati-mi toate ideile, chiar si maruntisurile. Deci, ce trebuie sa fac pentru a-i face o surpriza maaaaaaaaareee?

8 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Stai linistita..ca cica pe 21 vine apocalipsa..nu m-ai pregatii nimic, ca faci degeabalaughing

| Victorita15 explică (pentru Hieer):

Am rugat sa ma ajute cineva. Nu ai ce face de te bagi aici? Du-te-n...

| Hieer a răspuns (pentru Victorita15):

Am glumit ma... vezi cum vb ca nu-s sorta.

| Adry123456789 a răspuns:

Deci : baloane, un cadou mare cum ar fi niste pantaloni cu o bluza cu niste pantofi cu cercei si colier[asta fiind tot cadoul], niste jocuri[pune coada magarului,...], faceti la sfarsit la desert pe langa tort un desert special facut de voi[pune inghetata bomboane acadele, dar sa faceti amandoua acest lucru], prefa-te ca nu stii ca e ziua ei, apoi cand vrei sa o duci la petrecere o legi la ochi si ii arati camera pe care ai pregatit-o[camera sa fie cu baloane cu abtipilde pe pereti, posere pe care sa scrie la multi ani, o masa plina de dulciuri sau mancare]... Sper ca te-am ajutat! happy

| Syssissy a răspuns:

Spune-mi mai intai...ai vrea acasa sau in oras? Ca sa stiu...ce idei iti dau big grin

| Victorita15 explică (pentru Syssissy):

O sa mergem si in oras si la ea acasa, asa ca da-mi te rog idei de ambele genurihappy

| Syssissy a răspuns (pentru Victorita15):

Pai poti sa ii spui ca nu va puteti vedea ca parintii tai te-au rugat sa stai cu ei.Si te poti duce la un mall care are bowling/biliard/cafenea.Si chemi mai multi prieteni.Si o suni si ii spui sa vina rau ca te-ai pierdut de ai tai si au telefonul inchis,sau ceva de genu' si sa vina repede ca iti este rawlaughingsi cand vine, ramane surprinsa.
Acasa la ea, poti planui cu mama ei sa o trimita undeva, unde sa stea mult si intre timp chemati mai multi prieteni si pregatiti ornamente, tot...si cand vine, ramane surprinsa. sper ca ti-am fost de folos :* Distractie placuta!

| Victorita15 explică (pentru Syssissy):

Mersi foarte mult!:**