| JohnnyB98 a întrebat:

Am nevoie de idei pentru un cadou de craciun. Imi trebuie pentru o colega noua, 15 ani, iar ziua ei este pe 27 dec. Tinand cont ca sunt atras de ea, ce ar fi mai special? Iar, cel mai important cand pot sa il ofer? pe 27. suntem in vacanta. si nu stiu cand pot sa il ofer?

Răspuns Câştigător
| MihaelaMadalina997 a răspuns:

Pai daca nu stie lucrul asta ca tu o placi e si mai dragut ai putea sa faci o mica povestioara despre sentimentele ce le porti tu pentru ea, de la incepu : cum ai cunoscut-o ce te-a atras la ea, ce are ea special, cum ai putea tu sa o faci fericita etc. si dupa ce scrii astea pe o foaie iei un chibrit sau lumanarele de alea parfumate si oarti toata marginea foaiei asa ca sa para ceva special si scrii pe fiecare colt al foii ca o iubesti sau daca nu scrii 30 sau cate motive vrei pentru care o iubesti si pe langa toata povestioara asta ii poti lua un ursulet dragut sau un lantisor cu o inimioara.
Succes sper sa fie buna ideea mea mie mi se pare ceva foarte romantic si de neuitat :*
Ps : daca vrei sa imi spui si mie in privat ce a iesit voi fi foarte bucuroasa :*

2 răspunsuri:
| brandsfashion a răspuns:

Http://www.Cadouri-de-craciun.net este un site cu idei de cadouri pentru toate buzunarele sigur vei gasi ceva pe gustul tau!

| CooSsMmiNn a răspuns:

Daca observi ca sentimentul este reciproc poti sa-i spui ceea ce simti. O poate face fericita exact de ziua ei. Sau daca iti doresti sa ii oferi un cadou poti sa ii iei o pufosenie smug sau ceva care ii atrage atentia