| verooo a întrebat:

Salut am nevoie de sfaturile voastre spuneti-mi ce surprize trasnite sa le facem baietzilo ca de genul(sa le punem pioneze pe scaun)ceva de genul asta fiindca sint ultimile 2 luni ce le petrecem impreuna si apoi ne despartim pentru totdeauna

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nimic!
1)Faci treaba cu pioneze s-ar putea să fi-ți date și afară din liceu/școală! E periculos, și se pot transmite zeci de boli în felul acesta!
2)Fă ce ți-a zis userul de mai sus și o să îți dai singură foc la valiză!

| GAdNuRi a răspuns:

Cea mai clasica ii lipesti de scaunwinking dar cu un lipici foarte bun sa nu mai plece acasa decat fara pantaloni sau cu scaunul respectiv. Vechea poveste cu galeata de apa la usa si cand deschide usa sa ii cada in cap.