| Schiorul a întrebat:

Salut.Am niste probleme la youtube.Am incarcat un video, dar doar eu pot sa il vizionez.Cand cineva vrea sa il vizioneze ii zice ca am incalcat drepturile de autor (am folosit un cantec pe fundal).As dori niste sugestii cum sa fac sa scap de aceasta problema.

2 răspunsuri:
| MagdaKathy a răspuns:

Nu prea poti sa reglementezi odata ce ai incalcat drepturile de autor. nu poti decat sa il stergi.big grin.
P.S. spun pentru ca am patit'o si euhappy

| SicaSkillz a răspuns:

Poti cumva sa il salvezi, ii schimbi coloana sonora cu una data de YouTube happy Este foarte simplu, bafta!