| vicktorr a întrebat:

am o aplicatie pe facebook de se trimite singura pe chat! este un virus, dupa spuse-le la alti amici. Aveti idee cum scap de aceasta aplicatie va rog? care vrea sa ma ajute, poate lua si id-ul "fcdb_vicktorr"! Multumesc...Victor!

1 răspuns:
| johnny1992 a răspuns:

De acel viru/worm poti sa scapi prin doua metode:
1.reinstaleaza windows`ul(recomandat cu formatare completa a HDD)
2.scaneaza PC`ul cu Kaspersky antivirus si daca nu il sterge automat downloadeaza KILLBOX si il stergi tu cu acest program ( http://killbox.net/ )
Sper ca ti-am fost de ajutor!