| ombladon156 a întrebat:

Am o colega de care imi place de aproape un an, adica de la inceputul clasei a 9-a. La un moment dat venise zvonul in clasa ca eu chiar sunt cu ea si ea dadea semne ca si cand ar vrea... Problema este ca ea e navetista si sta in caminul liceului si vreau sa va intreb cum pot face sa ies cu ea adica eu intru la liceu la 13:45 si ies la 19:10.

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Discuta cu ea, invit-o in oras si stabiliti in functie de orele ei libere cam cand s-ar putea intampla lucrul asta.
Si, daca povestea dureaza de atat timp, nu mai intarzia, fata toooot asteapta sa-i propui tu sa iesiti!

| neutrino a răspuns:

Navetistii fac naveta, nu stau la camin, iar daca crezi ca problema te depaseste, atunci renunta, nu incurca fata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesiti separat si puneti motive diferite