| anonim_4396 a întrebat:

Am o colega pe care am numit-o "michiduta" acum cateva zile, si s-a suparat ft rau pe mine si nu vrea sa mai vorbeasca cu mine, imi pare putin rau v-a dat seama da stiti cum sa o impac?
Ati fost numiti vreodata michiduta? Stiti cum ii? Ati mai patit
App dau funda celui care ma ajuta

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Du-te și cere-i scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici nu merita sa vorbesti cu cineva asa sensibilos.

| MissRebeca a răspuns:

Ce varsta ai?

| Jameljameson a răspuns (pentru MissRebeca):

17 tu?

| MissRebeca a răspuns (pentru Jameljameson):

Nu mi se pare un cuvant asa de grav. E posibil sa faca pe suparata pentru a-i oferi mai multa atentie. Încearcă să îi ceri ajutorul la ceva în pauză, cum ar fi tema la una din materii, orice, dar fă-o să creadă că ai nevoie de ajutorul ei. Și în timpul ăsta poartă.te matur si serios, nu face glume.
Dar în cazul în care nu te place, cuvantul Michiduta a fost doar un pretext pentru a te evita total, si în cazul ăsta nu mai ai ce face.
La varsta voastra am patit lucruri mai rele si nu m-am suparat, deci ma depaseste sendibilitatea unor fete. Eu am 23 acum. Bafta cu împacarea?