| Antonio555444 a întrebat:

Salut! Am o curiozitate recent am fost intr-o excursie cu școala, eu sunt clasa a 8 a și după cum bine știți se apropie EN. Mi s-a spus ca nu o sa fie ultima excursie și ca urmează după examen o tabăra, intubarea mea este se poate face după examen vre o excursie? Sau fiecare școala își alege data ei de tabăra de vara?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se poate.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tabăra și excursiile sunt ceva pe care le organizați voi cu profesforii cum vreți

| dullcat a răspuns:

Buna.Se poate face, si e foarte fain asa pentru ca va puteti bucura dupa ce ati terminat cu stresul.

| Nirvanaaa a răspuns:

Da, se poate.