| anonim_4396 a întrebat:

Am o fata la prieteni pe facebook si as vrea sa o cunosc, sa o invit un oras la un suc.Problema e ca nu o cunosc si in realitate.Ce discutie sa incep cu ea in afara de buna, ce faci? Cati ani ai? De unde esti. Vreau subiecte sau exemple de discutii.DAU FUNDAA.

1 răspuns:
| Radu284 a răspuns:

In mod normal trebuie ca subiectele sa vina de la sine. In functie de ce raspunde dupa ce zici buna, iti poti da seama daca vrea sau nu sa poarte o conversatie cu tine. Daca raspunde rar si scurt, probabil ca nu.

Daca pare dispusa sa vorbeasca, e usor sa treci de la un subiect la altul.