| adrianboss2011 a întrebat:

Salut,am o intrebare:de ce facem scoala azi? nu trebuia sa fie liber?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca s-au schimbat zilele de vacanta. Si veti incepe cu o saptamana mai devreme in toamna.

| Tweetymrrr a răspuns:

Pentru că mereu de 1 iunie s-a învăţat. Oricum nu veţi face orele calumea, poate o să aveţi activităţi sau ceva de genul.
Succes!

| dannyel86 a răspuns:

Nu e liber de 1 iunie, dar luni, 4 iunie, stai acasa. Nu se face scoala.

| daassh a răspuns:

NU, deoarece 1 iunie nu e considerata zi nationala libera(cum de exemplu sunt rusalile).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicio discriminare nimic. Din cate stiu eu in fieacre an de 1 iunie se mergea la scoala doar ca programul scolar era ceva mai special. Si daca chiar vrei sa fi liber o sa fi de astazi (1/6/2012) pana luni.(4/6/2012)

Răspuns utilizator avertizat
| Kaleo a răspuns:

Poate pentru ca vor sa va sarbatoreasca, sa va ofere cadouri, sa va cante la multi ani...

| EmmyRock a răspuns:

Pt. ca suntem discriminati! crying(

| DenniDen a răspuns:

Noi nu facem scoalalaughingsunt concursuri la noi la scoala si nu se fac ore darca vrei sa mai ma intrebi ceva dai pe RASPUNDE la mesajul meu

| Ionelutzaa a răspuns:

Pai nu stiu. azi e 1 iunie si noi de la tg bujor facem ore. doar luni nu invatam ca asa e legea si nici marti asa ne-a zis noua profesrii