| Parasit a întrebat:

Am o intrebare:
Mai are rost sa traiesc? Prietena s-a despartit de mine, Prieteni ma trateaza ca pe un nimic... Mai are rost sa traiesc? ajutati-ma nu vreau sa ajung la sinucidere.

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da,mai are.Prietenii vin şi pleacă, iubitele la fel.Ai rădbare.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Omule,calmeaza-te,ce dracu.Nu esti singur.Parintii tai ce sunt,nimic? Familia ta ce e? Zau acum, stiu ca te simti parasit dupa toate lucrurile astea, dar nu trebuie sa lasi garda jos niciodata.Asta-i viata,si cu suisuri si cu coborasuri.Iar motivul tau,ca te-a parasit prietena si prietenii nu iti mai sunt aproape,crezi ca e de ajuns de bun pentru a-ti lua viata? Doamne fereste! Fete si amici sunt cu milioanele in lumea asta! De fapt cu miliardele! N-ai pierdut nimic,stai linistitwinking. Sincer,lor ar trebui sa le para rau ca fac pe cineva sa se simta in halul asta.Tu tine-ti fruntea sus, pentru ca nimic in lumea asta nu e indeajuns de dureros si de rau incat sa te omori! Tine minte asta! Mult succes!
P.S:O sa-ti gasesti suta la suta alti prieteni si alta iubita, asa ca stai calm.Paa.

| VladimirPutin a răspuns:

De ce să nu ajungi dacă asta vrei

| Deniise a răspuns:

Ia'o usor...Am trecut prin acelasi lucru doar ca sunt fata.Prieteni?laughingLas'o balta! Prietenii care te trateaza ca pe un nimic nu sunt prieteni adevarati.Si in privinta iubitei: ce'i al tau e pus de'o parte!

| alissu a răspuns:

Normal! Viata e frumoasa! Chiar daca te-ai despartit de ea, nu e capat de lume.Vei gasi o alta care ii va lua locul, vei vedea! Prietenii...oare exista asa ceva?! Sunt doar niste cunostinte in viata noastra. tine minte: Nimeni nu iti merita lacrimile. daca vei muri, ce vei rezolva?