| Florennce a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Sunt foarte confuza.
Nu stiu daca il iubesc sau nu. El da semne ca ma place, dar mie mi-e frica. Nu mai vreau sa traiesc niste iluzii timp de cateva saptamani si apoi sa ma ignore. si sa ma consum plangand nopti intregi.

Mai e chestia ca pe el il place o fata. O prietena de a noastra...si problema e ca saraca se chinuie de ani intregi sa-i atraga atentia dar el. pur si simplu, nu o place.

Nu vreau sa o dezamagesc, nu vreau sa-i dezamagesc pe cei din jurul meu. El m-a placut pe mine mai inainte; suntem prieteni foarte buni. si oare am curajul sa-mi doresc mai mult?

Ce sa fac? Nu vreau sa gresesc din nou. Mi-e frica.straight face Nu-mi doresc ca aceasta intrebare sa sune ca a unui copil de 10 ani, dar. chiar sunt foarte confuza.Va rog sa nu ma ironizati happy

3 răspunsuri:
| Sunshine121 a răspuns:

Daca nu`mi spui cine e nu te ajut! laughing

| Florennce explică (pentru Sunshine121):

laughing Reaooo! nici ca-ti spun!smug

| Sunshine121 a răspuns (pentru Florennce):

Deja stiu. smug devil. credd.devil pai mi se pare logic sa stiu cine e sa vad ce fel de persoana e ca sa vad cum pot sa te ajut. dăăă. laughing