| ElenaProcopii a întrebat:

Salut,am o intrebare mai sunt adolescente care asculta la fel ca mine muzica trista sau ceva genul? Sa mergem spre treaba, cine ma poate ajuta cu ceva muzica interesanta nici trista si nici vesela, sa fie asa muzica care asculta acum adolescenții, am 15 ani.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Muzica trista nu este recomandata (de psohologi si pishiatri ) celor care sufera de despresie, anxietate si ale boli mentale, fiindca adanceste depresia si poate duce chiar la sinucidere.

Asculta numai muzica vesela, invata sa dansezi, sa te bucuri de viata si iesi din depresia in care te adancesti acum, la anisorii astia atat de mici.

| sierra1 a răspuns:

Ceva de genul ăsta place oricui

https://www.youtube.com/watch?v=-COCuFU1ghg

| VoidEternal a răspuns:

"Salut,am o intrebare mai sunt adolescente care asculta la fel ca mine muzic trista sau ceva genul..."

Cu siguranță nu, ești absolut unică, nu mai există pe lumea asta adolescent care să asculte muzică tristă și care să creadă că nimeni nu îl înțelege.

https://youtu.be/yg7tTA1r9nw
happy