| VecinaDeLa3 a întrebat:

Am o intrebare, va rog sa nu radeti. Este adevarat ca spuma de ras ajuta la disparitia acneei?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Noua la scoala ne-a zis odata profa de sport, ca [,] crema de ras este foarte buna pentru dispartia cosurilor. Acum depinde si de ten, sunt unele care poti sa dia cu toate cremele de pe pamant ca nu merge iar la altii care dispar mai usor. Mai bine incearca stii vorba aia daca nu risti nu castigihappy. Succes!:*

2 răspunsuri:
| InoTkd95 a răspuns:

Nu prea cred. Si eu am probleme cu acneea si antrenorul meu mi-a recomandat un gel de la Aloe Vera. Am mai luat creme de la Aloe Vera pentru lovituri, febra musculara si sunt foarte bune. O colega de antrenament a folosit si in 2 luni nu mai avea nimic. Acum m-am apucat si eu si sa vedem rezultatele. Deja se vede o imbunatatire. La inceput iti face fata mai luminoasa si apoi incepe sa iti vindece acneea.

| Sosssso a răspuns:

Hmm nu am nici o idee dar si eu am avut porbleme foarte foarte mari cu acneea dar am folosit un tratament din nu stiu cate zeci de plante 100 % care iti trece acneea ca si boala intre3 si 6 luni si eu am inceput acum a 3 luna si am tenul super bine adica am mai ramas cu cateva semne care o sa imi treaca si mai am 2-3 cosuri si acum 2 luni eram plina plina de imi era rusine sa ies din casa e foarte bun iti garantezwinking daca vrei sa te ajut si pot big grin imi lasi un mesaj