| ratzaa a întrebat:

am o masinutza RC si m-am jucat cu ea ultima data.si nu stiu ce s-a intamplat de nu mai merge inainte si inapoi, am desfacut motorasu etc. si am facut-o sa mearga dar. am rupt pisa aia 104.(nu stiu ce ethinking) si acum merge dar merge doar inapoi. ce sa fac. o fi de la pisa aia o fi de la alt ceva. PLS help daca nu stiti dati-mi un forum de modelism ceva. mersi!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pune alta piesa care sa o inlocuiasca pe cea veche si va merge.