| Stoica_Andrei_1994_vUDz a întrebat:

am o mica nedumerire! eu mi-am depus actele la un liceu pentru ca eu am terminat scoala profesionala si as vrea sa continui cu liceul, direct din clasa a 11 a. intrebarea mea este ca nu stiu din ce se da examenul de diferenta la stiinte ale naturii. help!

2 răspunsuri:
| Nonameagain a răspuns:

Secretariatul scolii te poate ajuta cel mai bine.

| MGEORGESCU a răspuns:

Materiile de baza la stiintele naturii sunt: chimie, biologie, fizica, matematica. Deci cel mai probabil examenul va fi la una dintre aceste materii, posibil la toate sau la alegere 2. Dar pentru o informare corecta apelaza la secretariat. Bafta!