| Merireina123 a întrebat:

Am o nelămurire sunt cu un baiat de ieri, oricum ne cunoastem de doua săptămâni si ne-am mai vazut, dar e ceva care ma deranjează la el ii place sa ii pun mâna pe spate adică sa il mângâi pe spate ceea ce nu mi se pare ok si nu am facut asta, eu sunt mai timida de fel abia l-am putut sărută dar pana la urma ne-am sărutat azi, si nu prea vorbeste pare timid dar dupa cum se vede nu este si vroia sa il pup pe gât si asta mi sa parut ciudat vroia neapărat asta cică ii place in fine nu prea mi se pare ok nici nu suntem demult impreuna de ieri suntem. Voi ce ziceți? fundaaa si vot!

Răspuns Câştigător
| Divy a răspuns:

Ok ok asta e ciudat vreau asta happy ce e copil? Stai puțin sunteți de o zi și v-ați sărutat, marfă nici nu vă prea cunoașteți. În fine să îți dau și un sfat nu trebuie să îi faci pe plac dacă el nu te face fericită sau face ceva pentru tine că nu ești câine să-i asculți comenzile.
Tipu e timid și îi stă capul la prostii dacă faci ce îți cere va vrea mai mult gen sex, tu decizi cum vrei să evolueze relația dar e cam pleavă băiatul vrea cam multe zic eu pentru doar o zi

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer omul vrea sex e grabit, cand vrei ceva serios cu o fata nu faci asa ceva, omul e imatur, virgin si vrea disperat sex, sa-l vezi cand va spune ca te iubeste, ce varste aveti?

| Doub a răspuns:

Dacă băiatul vrea să-l mângâi pe spate, mângâie-l pe spate.
Serios, câţi 11 ani ai? Tipul chiar nu cere mult de la tine.