| AnyaAna1997 a întrebat:

Salut am o papagalita care nu prea stie sa zboare si daca zboara se liveste este bolnava sau ce are?

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Asa e si al meu, e speriata ca nu a mai zburat de mult si a uitat credlaughing, las-o mai mult prn camera cu usa de la colivie deschisa.Nu te apropia brusc de ea, las-o sa se intoarca singura in colivie daca nu vine prinde-o acoper-o cu ceva.

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Imi amintesc de pitigoiul meu primele zile in care era 'free' 'omu' era cam 'aerian' adica, nu avea directie.
"OMU" a vrut sa imi darame zidu de la bucatarie, i-a dat un cap la zid, vai am zis ca ramane urma la zid laughing dupa ce 'zidul l-a lovit' a cazut,(papagalu) si dupa a invatat sa zboare big grin )