| DAVID88 a întrebat:

am o prietena de 11 ani eu am 10 cate odata se joaca cu mine cate odata nu ma baga in seama si vorbeste cu alt cineva si ma invidie cate odata nu vrea sa vie la mine si cand vine data viitoare zice ca nu a lasat-o mama ei da eu o iert ce ziceti sa fac?

3 răspunsuri:
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

E o chestie normala ...frate ai doar 10 ani si ea 11 nu va credeti super mari.

| DAVID88 explică (pentru xXxMeLexyxXx):

Nu e sora mea e prietena mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic să laşi fluturaşii la vârsta asta şi să pui mânuţa pe carte.winking