| xIonutzu a întrebat:

big grin sunt in clasa a 9 a si este vorba de o fata din clasa cu mine imi cam place de ea dar nu stiu... are cate o data toane in care vorbeste cu mine si cate o data nici nu ma baga in seama si cand incerc sa ma apropi de ea zice ca nu sa nu o ating si etc. eu zic ca mai bine sa renunt si in + sta cu un baiat acum cu altul mai tarziu si tot asa eu zis sa renunt voi ce ziceti laughing? tongue

6 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

De acord cu tine!
Nu merita sa te milogesti pentru o astfel de persoana!

| neutrino a răspuns:

Ca bine zici!

| marinela92 a răspuns:

Nu renunta, te place stiu eu destule cazuri gen devil mai bine decat crezi tu, si nu nu are toane dar asteapta sa o bagi tu pe ea in seama doar na o mai atingi mai rarurut ca e mai dragut pana cand se reindragosteste de tine big grin

| marinela92 a răspuns:

Si inca ceva spre exemplu povesteste-mi un episod care s-a intamplat intre voi laughing ca sa vad ce tip de fata e.

| Maria_Ana_1997_il9t a răspuns:

Daca spui ca schimba baietii asa usor si ca nu vrea sa o atingi, las-o baltawinking. Faci bine daca renunti ca nu merita sa te iei dupa una ca ea laughing. Fata doar invata sa numerewinking si baietii o ajuta cu socoteala. Cine stie unde a ajuns cu numaratoarea laughing.