| anonim_4396 a întrebat:

Salut
am o problema, cu 18 ani in urma cind parintii mei au divortat eu eram inca in burtica mamei,de fapt eu eram motivul divortului,tata presupunea ca nu sunt fiica lui nedorind sa mai ramie impreuna cu mama a plecat,eu m-am nascut,treceau zile,ani iar eu semanam cu el tot mai mul,acum sunt fics copia lui,ma intreb cu cu ce sunt vinovata,ce am facut de seaman cu el,poate il urasc, dar si mai mult mii jale de el, ce sa fac caci gindul ca seaman cu el ma distruge iar faptul ca mama cind se uita la mine isi aduce aminte de el ma face sa fiu retrasa de propria mama pe care o iubesc la nebunie. ce sa fac?

2 răspunsuri:
| veveritza1996 a răspuns:

ar trebui sa-l cauti pe tata tau care s-a despartit cand erai in burtica si sa ii dovedesti ca a gresit big grin

| mona11111 a răspuns (pentru veveritza1996):

M-am intalnit cu el dar a spus ca a gresi si sal inteleg... dar nu poate sa ma ajute cu nimic caci are alta familie mi-a zis el