| PDM2000 a întrebat:

nu mai stiu ce sa fac m-am saturat...sa va povestesc...
ma cunosc cu un tip de 6 luni. N-eam cunoscut pe mess intr'o conferinta.Am tot inceput sa vorbim.Si m-am indragostit pur si simplu de el. El spune ca si lui i place de mine.Noi ne tot certam din chestii banale.
Si el a spus ca nu se va mai supara pe mine pentru ca ma place.Asa a facut pana intr'o zi. A venit la mine un vecin si m-a rugat sa il las la calculator.
Eu i-am spus tipului de care imi place ca vin imediat lasandul pe vecin la calculator. Tipul a crezut ca nu vreau sa vb cu el si s-a suparat pe mine si s-a enervat si a iesit de pe mess. Acum eu cred ca nu mai vrea sa vb cu mine si cred ca nici nu o sa mai vorbeasca si chiar nu stiu ce sa mai fac adica eu tin ENORM de mult la el...chiar m-am saturat
voi ce spuneti? ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Dianne_9377 a răspuns:

Ar trebui sa mergi sa ii spui exact ce s-a intamplat, daca chiar te place va intelege. Nu e atata de dificil. Sper sa functioneze. Funda?puppy dog eyes?

1 răspuns:
| CookieMonsta a răspuns:

Explica-i situatia. Te place, va intelege. Spune-i si tu la randul tau cat de mult tii la el, se va induiosa.Si m-ai baga si niste abureli laughing