| efimash a întrebat:

Salut am o problema la noi in bloc este o fata care pina astazi ma intilneam cu ea dar de azi eu nu doresc deoarece este un baiat in bloc care se ride de noi face glume proaste pe seama ei si eu nu pot sa ma bat cu el deoarece este mult mai puternic dar imi este foarte tare rusine de fata dar nu doresc sa ma cert cu baiatu cela si nu vreau sa fac glume pe seama lui deoarece el o sa inceapa cu bataia la mine si ma tem ca o sa am mari probleme?
Ce sa fac ajutorrrrrr?

2 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Daca i-ai intoarce favorul(faci si tu glume pe seama lui)s-ar putea sa nu mai ramai intreg mai ales daca spui ca e un pachet de muschi din pacate fara creierlaughingrezuma-te doar la ai arunca priviri pline de venin, acid, otrava(tu decizi)dar fa-o ca la carte, bine? Tipul ala (gorila sau godzilla)nu are ce face in timpul liber, plus de asta se leaga si de ea (deci daca pun mana pe el... misoginul)se pare ca uni inca traiesc in epoca de piatra.Ai putea totusi sa-l intrebi care-i problema lui, ce creatura, te pomenesti ca o fi gelos pe tine ca tu ai prietena iar el nu (sa se duca in jungla acolo sunt destule maimute)tu nu te cobori la nivelul lui (nu de alta dar ai multe trepte de coboratlaughing)incearca sa-l eviti.

| TwlGirl a răspuns:

Fa si uh glume pe seama lui, sau ignoratil [uh si fata :d]