| StatuZ a întrebat:

Salut am o problema la sfarcuri, sunt baiat am 14 ani aproape si cred ca am pietre la sfarcuri adica cand apas simt ceva ca niste pietricele si ma doare dar in rest nu ma dor, de ce cand imi este cald sfarcurile mi se maresc foarte mult iar cand imi este frig ( ma trec frigurile si mi se ridica parul ) imi scad dramatic de mult si se intaraesc? ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| BigBang a răspuns:

Nu e nimic in neregula cu corpul tau si mai degraba esti doar la pubertate.

3 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Vezi sa nu ai cancer la san...D'ohh

| DarkBlood32 a răspuns:

Pai esti la pubertate si atunci sanii baietilor se dezvolta putin. Este normal sa te doara. Si pe mine ma durea la 11 ani si sanii imi erau tari si daca stateam in pat pe burta ma dureau sanii de nu mai puteam.
Eu stiam ca sfarcurile se maresc la frig sau daca ii freci. La frig nu este nicio problema.

| stoicescu a răspuns:

Si eu am patit aceiasi chestielaughing)