| Skloionieh a întrebat:

De ce am un fel de pietricele la sfârc nu mă doare nu am sânul umflat sau prea mare. Am "pietricele" la ambele sfârcuri, este foarte ciudat dacă apuc sfârcurile se simte de parcă a-și ține niște pietre în mână, nu doare degeaba, dar dacă mă lovesc doare puțin pe moment. Credeți că este grav? Să merg la doctor? Sa spun părinților? Ași spune părinților dar îmi este rușine. sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand daca esti fata spune-i mamei, daca esti baiat spune-i tatei

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

La 12 ani mi-a apărut si nu mai mi-a trecut. In prezent am 20 si la caldura cresc foarte urat. Daca faci sala o sa se transforme in mușchi. Problema e bazata pe cantitatea de hormoni in organismul tau. Am fost si la medic si a zis ca peste 80% trec prin asa ceva. Se trage si de la alimente. Aripi de pui gen laughing) Nu te îngrijora, esti bine si asa. Eu si merg la ștrand si parca mi-e rusine la început dar apoi is bine happy Ceauless happy

| Andrey818 a răspuns:

Da du-te fata la doctor, sa nu ai chisturi.cancerul mamar din pacate curma mii de vieti in fiecare an

| Burghelea_Andrei_1992 a răspuns:

Dacă ai între 13 și 16 ani e cv normal ce se întâmplă