| MarcuPopescu a întrebat:

Salut,am o problema, mai pe scurt îmi este frica de singurătate ...ma tot gândesc dacă după ce termin liceul nu mai am cu cine sa ies, nu mai am cu cine sa vorbesc și stau toată ziua ca un trist singur.In momentul de fata nu sunt o persoana singuratica din contra sunt foarte activ când vine vorba de ieșit pe afara, socializare etc.Dar tot ma bate gândul asta dacă rămân fără prieteni? Vreun sfat ceva, ajuta orice.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu o sa ramai fara prieteni. Nu trebuie sa gandesti asa.
Ce faci dupa ce termini liceul? Facultate? Pai o sa ai acolo tot ce iti trebuie, nu o sa duci lipsa de comunicare.

Nu faci o facultate? Nu e baim te angajezi si tot dai de persoane faine.

Persoanele care chiar conteaza sunt peste tot, numai ca vin ei la tine cand trebuie si cand esti pregatit.

Seara faina! Si nu uita, niciodata nu esti singur.

| MarcuPopescu explică (pentru DoarBogdan):

Mersi frumos, chiar aveam nevoie de un răspuns ca asta

| DoarBogdan a răspuns (pentru MarcuPopescu):

Cu placere!

Nu de un raspuns aveai nevoie, ci de un mic moment de constientizare ^_^

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Griji iti faci cand esti mosneag si trebuie sa aiba grija de tine un asistent. pana atunci ramai cu gandu la ceva diferit

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu lăsa gândul să te bată. Bate-l tu pe el.