| aigi1 a întrebat:

Am o problema mare. Eu am 14 ani si fac rugby de 1 an dar am luat 5 in teza la mate si mama nu m amai lasa sa ma duc si nu stiu ce sa facc ca vreau sa mai merg ajutati-ma va rogcrying(

3 răspunsuri:
| bianca_2073 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa ii arati ca asta a fost doar o intamplare si ca iti doresti foarte mult sa mergi la rugby.

| aigi1 explică:

Nu numai asta zica ca ma fac urat de la rugby si ca e periculos da eu nu cred

| ady20hbk a răspuns:

Stai linistit, printr'o nota proasta am mai trecut si noi.Te sperie doar sa te faca sa inveti mai mult data viitoare happy