| mmmitgh a întrebat:

Salut, am o problema, parintii mei vor sa imi faca analizele pentru nu stiu ce virus, si eu fumez de 5 luni, isi pot da seama medicii din analize ca fumez?

Răspuns Câştigător
| ionela22 a răspuns:

Nu se depisteaza asta doar daca plamanii sunt afectati te intreba daca fumezi dar nu se poate vedea in analize asta.Si nu fumezi de mult

3 răspunsuri:
| EsarfaRozZ a răspuns:

Depinde ce fel de analize ti se fac...

| tinutinu a răspuns:

Pai nu.Dar depinde ce analize daca de sange nu au cum doar daca te consulta sau iti faci la plamanii ceva.Eu am patit asa ceva mai demult si doctorul nu le-a sps lu ai mei.M-a tras intr-o parte si nah mi-a zis ca sunt albi plamani dah na depinde de doktori!

| fLutu17 a răspuns:

Depinde si ce fumezi acumhappy