| Hanibal a întrebat:

Salut am o problema :-s am fost "recrutat" de niste agenti sun media agency timisoara si am platit 60 de lei taxa de inscriere si dupa aia mau dus cica la directoare si face ca nu stiu ce ca nu stiu ce si ma baga la profesionisti fara nici o proba ***. am platit ca prostu 2 milioane din 198 e si am o nelamurire e fake sau nu? sa imi spuna aia care au fost trecuti prin asta va rog... Ps: cum pot sa scap de la ei daca e fake?

2 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Logic că nu e adevărat, așa îți trebuie dacă ești prost. Pur și simplu nu te mai duci, dar nu visa să îți recuperezi banii.

| Daana_3623 a răspuns:

Dac ai un contract poti apela la politie, sau daca ai vreo dovada ca ai dat banii. daca nu. renunta.