| FuFuVercetti a întrebat:

Salut am primit aceste propozitii : " Dancing' around the lies we tell
Dancing' around big eyes as well" ce ar trebui sa inteleg eu de pe urma lor? cuvintele stiu ce inseamna, dar expresia in sine ce vrea sa zica? big grin big grin

2 răspunsuri:
| Muresan_Filip_1996 a răspuns:

Sa nu te joci cu minciuna "Dansand in jurul minciunilor spunem

Dansand in jurul ochilor mari de asemenea " cam asta ar fi traducerea exact cum ai scris tu acolo in engleza, nu cred ca inteleg in ce context.

| FuFuVercetti explică (pentru Muresan_Filip_1996):

Aha mersi pentru. prima propozitie sper sa primesc un rasp si pentru a 2 a propozitie laughing