| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Am primit o mustrare scrisa in catalog (cu creionul)si nu stiu ce e aia? o sa-mi scada nota la purtare?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Se poate sterge, fiind scrisa cu creionul.Dar daca atitudinea ta nu se schimba va fi scrisa cu stiloul. Ceea ce va duce la scaderea notei la purtare.

1 răspuns:
| Darius392 a răspuns:

Probabil vrea sa iti atraga atentia, zicand ca iti scade media la purtare, dar daca te schimbi ( inveti, te porti mai bine, etc. ), o sa iti sterga acea "mustrare".