| anonim_4396 a întrebat:

Am pus un pariu cu iubita mea si l-am pierdut.
Trebuie sa-i fac o declaratie de dragoste in genunchihee hee.
Nu vreau sa-mi dati texte doar sa ma ajutati cu ce subiect sa abordez.
De ex sa-i zic cat de mult o iubesc, ori cat de frumoasa e, ori de ce o iubesc, de ce o apreciez.
Nu vreau sa copiez ceva de pe net si sa invat, ma gandesc eu ce ii zic, dar momentan nu stiu despre ce sa ii spun.

Nu ma catalogati gresit. Nu era nevoie de pariul asta ca sa ii fac asta, doar ca e ceva mai special in genunchi si nu vreau sa o dau in bara.

Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i cât de mult înseamnă pentru tine, și lucrurile pe care le apreciezi la ea happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Transforma perioada de cand sunteti impreuna in secunde si zic ca de x secunde esti cel mai norocos pentru ca o ai pe ea. Spune-i cu ti s-a schimbat viata in bine de cand o cunosti, spune-i de ce o placi si cam atat ca pe urma i se urca la caphappy

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Buna, daca eu a`si fi pusa sa-i fac o declaratie iubitului meu ar suna cam asa : " Suntem impreuna de X zile [ saptamani, anii ], si de atunci, viata mea s-a schimbat, simt ca pot traii, visa, respira langa tine, esti tot ce am mai bun, mai frumos, mai pur in viata mea, te iubesc enorm! " bafta :*